JÓGA S MIRKOU


Vítejte na mé stránce o józe!

           Poprvé jsem se setkala s jógou r. 2011 v kalifornském studiu u San Francisca. Jóga se mě chytla a už mě nepustila. Po návratu z téměř 2letého seznamování s jógou v USA a následném úrazu kolene jsem se ji začala věnovat jako učitelka, a to roku 2013. Skloubení fyzioterapie a jogínského cvičení i učení mi dávalo hluboký smysl. Jóga stejně jako léčebný tělocvik pomáhá k fyzickému zdraví avšak dává mnohem více – psychickou pohodu, vyrovnanost, klid a pozitivní energii. Učí našemu tělu naslouchat a naší myslí ovládat to, jak se v těle cítíme.

          Od vlastní praxe Bikram jógy, přes Kundaliny jógu (kurz v USA), Power jógu, Hot jógu, Jin jógu a Vinjásu jsem se dostala až k Aštanze, kterou jsem si nejvíce oblíbila a r. 2018 absolvovala učitelský trénink Aštangy Vinjásy 1.série v indickém GOA.


           Na mých lekcích se setkáte převážně s dynamickými styly jógy / Vinjásy a Aštangy. Každý měsíc připravuji různé sestavy, takže se nikdy nudit nebudete. Od otevírání čaker po cyklickou jógu pro ženy a fyzio-jógu pro všechny generace. Pro začátečníky doporučuji lekce individuální, kde je prostor vyhrazen jen pro Vás a učitele.  Máte tak možnost naučit se základy a být tak více připraveni na skupinovou dynamiku plnou pozitivního náboje, energie a síly.


 • Jogínské zkušenosti

2019          Ashtanga workshop s Kino Macgregor, Praha

2019          Workshop – Stojky na rukou, Jan Jirák, Praha

2018          200h YTT Ashtanga Vinyasa Yoga, Goa, Indie

od 2016     učitelka jógy na vlastní pěst 🙂

od 2013     učitelka jógy Squash Fitness Český Krumlov

2012           Kurz Kundaliny Yoga, USA
Rezervace


Skupinové lekce

Skupinové lekce se konají v pondělí, středu, pátek.  Středy jsou vinjásové styly jógy, každý měsíc se mění sestava (cyklická jóga, čakrová, otevírání srdce aj.). V pondělí a pátek cvičíme celou 1. sérii tradiční jógy Ashtanga Vinyasa, která trvá 90 min. Většinou vedené, některé pondělky i Mysore styl, kdy každý cvičí sám, učitel jen asistuje.  Místa na všechny lekce je třeba si rezervovat. Prosím čtěte „pravidla rezervace“ v odkazu níže. Lekce jsou dynamičtější. Vhodné i pro začátečníky, kteří mají vztah k pohybu (nikoli Mysore styl).

Délka lekce: 60/90 min + relaxace

CENA
1 lekce120/180,- Kč

REZERVOVAT

Dětská jóga

Speciální úterní jóga pro děti je určena dětem od 3 do 10 let.

Délka lekce: 45 min + relaxace

CENA
1 lekce100,- Kč

REZERVOVAT

Soukromé lekce

Soukromou lekci je možné domluvit kdykoliv podle časových možností.

Délka lekce:  60 min

CENA
1 lekce600,- Kč

REZERVOVAT

Kurz Ashtanga jógy

Dvou až tříměsíční kurz s limitovanou kapacitou zaměřený na první sérii Ashtanga jógy. Po absolvování kurzu budete schopni samostatné domácí praxe.

Délka lekce: 120 min

CENA
15 lekcí2500,- Kč

REZERVOVAT


Rozvrh a místa lekcí


PO

 • Soukromé lekce

 • Ashtanga Vinyasa 1.série

  únor-vedená

ÚT

 • Dětská jóga

  3-10 let

ST

 • Soukromé lekce

 • Skupinová Vinyasa jóga

  únor-březen s Mischou

ČT

 • Ashtanga Vinyasa 1.série

  vedená lekce

 • Soukromé lekce

NE

 • Uzavřená skupina

  KURZ-Ashtanga Yoga Primary S.


*Po každé lekci počítejte vždy s pár minutami navíc na závěrečnou relaxaci 🙂
Kuchyňka

Kaplická 435, Český Krumlov

Soukromé lekce

U Trojice 35, Český Krumlov

Jóga je světlo, které když se jednou rozsvítí, nikdy nezhasne. Čím lépe praktikujete, tím jasnější je Váš plamen.

B.K.S. Iyengar


Aktuality & Novinky

Aneb co se u nás děje nového a co je v plánu… 🙂

Z Indie k nám přichází, dýchání jí provází. Je to jóga cvičení, co nás umí proměnit. Ve věci i ve zvířátka, otvírá ke zdraví vrátka. Chceš být kočka, pes, či strom, potom řekni třikrát Óm .. Od měsíce dubna vždy v odpoledních hodinách jsme s mým malým synem Ondrou (3) rozjeli dětskou jógu.  Scházíme se […]

Na 1. máje se v našem studiu „Kuchyňka“ objevilo 10 krásných obrazů mandal úžasné a talentované malířky Jany Volfové z Českých Budějovic. Na podzim jsme tyto mandaly trochu obměnili. Některé již někoho chytly za srdce a odcestovaly k novým majitelům, jiné přibyly. Mandaly jsou ručně malované technikou „dotting“, pokud by vás zajímalo více informací o […]

Dvakrát do roka budu pro vás připravovat kurzy jógy, konkrétně Ashtanga Vinyasa kurz. Již jsme měli první kurz tohoto roku, který jsme úspěšně zakončili 1.5. tradiční Mysore lekcí. Bez vedení zvládlo posledních 8 bojovníků celou první sérii. Moc děkuji všem účastníkům kurzu, byla jsem pyšná učitelka 🙂 Přikládám pár fotek z posledních lekcí a mantry […]

Rehabilitace Grabcová

Jsme moderní soukromé pracoviště odborné fyzioterapie a rehabilitace. Najdete nás na poliklinice v Českém Krumlově a v Kaplici.

Český Krumlov

📞 776 334 407
Poliklinika Špičák
TGM 188

Kaplice

📞 731 181 041
Poliklinika Kaplice
ulice Gen.Fanty 25

Rehabilitace Grabcová 2018