JÓGA S MIRKOU


Vítejte na mé stránce o józe!

           Poprvé jsem se setkala s jógou r. 2011 v kalifornském studiu u San Francisca. Jóga se mě chytla a už mě nepustila. Po návratu z téměř 2letého seznamování s jógou v USA a následném úrazu kolene jsem se ji začala věnovat jako učitelka, a to roku 2013. Skloubení fyzioterapie a jogínského cvičení i učení mi dávalo hluboký smysl. Jóga stejně jako léčebný tělocvik pomáhá k fyzickému zdraví avšak dává mnohem více – psychickou pohodu, vyrovnanost, klid a pozitivní energii. Učí našemu tělu naslouchat a naší myslí ovládat to, jak se v těle cítíme.

          Od vlastní praxe Bikram jógy, přes Kundaliny jógu (kurz v USA), Power jógu, Hot jógu, Jin jógu a Vinjásu jsem se dostala až k Aštanze, kterou jsem si nejvíce oblíbila a r. 2018 absolvovala učitelský trénink Aštangy Vinjásy 1.série v indickém GOA.


           Na mých lekcích se setkáte převážně s dynamickými styly jógy / Vinjásy a Aštangy. Každý měsíc připravuji různé sestavy, takže se nikdy nudit nebudete. Od otevírání čaker po cyklickou jógu pro ženy a fyzio-jógu pro všechny generace. Pro začátečníky doporučuji lekce individuální, kde je prostor vyhrazen jen pro Vás a učitele.  Máte tak možnost naučit se základy a být tak více připraveni na skupinovou dynamiku plnou pozitivního náboje, energie a síly.


 • Jogínské zkušenosti

2019          Ashtanga workshop s Kino Macgregor, Praha

2019          Workshop – Stojky na rukou, Jan Jirák, Praha

2018          200h YTT Ashtanga Vinyasa Yoga, Goa, Indie

od 2016     učitelka jógy na vlastní pěst 🙂

od 2013     učitelka jógy Squash Fitness Český Krumlov

2012           Kurz Kundaliny Yoga, USA
Rezervace


Skupinové lekce

Aktuálně: Skupinové lekce jsou již otevřené!

V době nouzového stavu se vysílaly lekce online, nyní již opět zvesela cvičíme. Pondělní Fyzio jóga vhodná pro začátečníky, středeční Vinjása Flow spíše pro pokročilé a páteční Aštanga Vinjása je dynamickým specifickým stylem jógy pro vytrvalé jogíny, cvičí se hodinu a půl. Záznamy online lekcí jsou k dispozici- více info níže pod tlačítkem „rezervovat“. ŽIVÉ online přenosy občas plánuji přibližně 1x do měsíce (aktuální info opět v rezervacích).

Délka lekce: 60/90 min + relaxace

CENA
1 lekce120/180,- Kč

REZERVOVAT

Dětská jóga

Speciální úterní jóga pro děti je určena dětem od 3 do 10 let. BOHUŽEL kvůli situaci kolem COVID – 19 je jóga do odvolání zrušena.

Délka lekce: 45 min + relaxace

CENA
1 lekce100,- Kč

REZERVOVAT

Soukromé lekce

Soukromou lekci je možné domluvit kdykoliv podle časových možností.

Délka lekce:  60 min

CENA
1 lekce600,- Kč

REZERVOVAT

Kurz Ashtanga jógy

Dvou až tříměsíční kurz s limitovanou kapacitou zaměřený na první sérii Ashtanga jógy. Po absolvování kurzu budete schopni samostatné domácí praxe.

Délka lekce: 120 min

CENA
15 lekcí2500,- Kč

REZERVOVAT


Rozvrh a místa lekcí


PO

 • Soukromé lekce

 • Fyzio Jóga

  Zdravotní jóga

ÚT

 • Dětská jóga

  ZRUŠENO DO ODVOLÁNÍ

ST

 • Soukromé lekce

 • Vinjása Jóga

  Dynamická jóga

ČT

 • Ashtanga Vinyasa 1.série

  Dynamická jóga

 • Soukromé lekce

NE

 • Uzavřená skupina

  KURZ NYNÍ NEPROBÍHÁ


*Po každé lekci počítejte vždy s pár minutami navíc na závěrečnou relaxaci 🙂
Kuchyňka

Kaplická 435, Český Krumlov

Soukromé lekce

U Trojice 35, Český Krumlov

Jóga je světlo, které když se jednou rozsvítí, nikdy nezhasne. Čím lépe praktikujete, tím jasnější je Váš plamen.

B.K.S. Iyengar


Aktuality & Novinky

Aneb co se u nás děje nového a co je v plánu… 🙂

Pojďme si tu karanténu zpříjemnit! Aktuální info vždy v sekci- skupinové lekce pod tlačítkem rezervovat—tabulky. Tam také aktualizuji odkazy na youtube. Namasté, Mirka

Z Indie k nám přichází, dýchání jí provází. Je to jóga cvičení, co nás umí proměnit. Ve věci i ve zvířátka, otvírá ke zdraví vrátka. Chceš být kočka, pes, či strom, potom řekni třikrát Óm .. Od měsíce dubna vždy v odpoledních hodinách jsme s mým malým synem Ondrou (3) rozjeli dětskou jógu.  Scházíme se […]

Na 1. máje se v našem studiu „Kuchyňka“ objevilo 10 krásných obrazů mandal úžasné a talentované malířky Jany Volfové z Českých Budějovic. Na podzim jsme tyto mandaly trochu obměnili. Některé již někoho chytly za srdce a odcestovaly k novým majitelům, jiné přibyly. Mandaly jsou ručně malované technikou „dotting“, pokud by vás zajímalo více informací o […]

Rehabilitace Grabcová

Jsme moderní soukromé pracoviště odborné fyzioterapie a rehabilitace. Najdete nás na poliklinice v Českém Krumlově a v Kaplici.

Český Krumlov

📞 776 334 407
Poliklinika Špičák
TGM 188

Kaplice

📞 731 181 041
Poliklinika Kaplice
ulice Gen.Fanty 25

Rehabilitace Grabcová 2018