Mgr. Mirka Najbrtová, Cert.MDT

Fyzioterapeutka & Jóga instruktorka

Pod vedením Mirky nabízíme individuální služby v oblasti fyzioterapie a jógy.

Mirka je absolvent FTVS  UK v Praze v oboru fyzioterapie, registrovaný fyzioterapeut od r. 2011 pracující v oboru přes 10 let. Její vášní je jóga. Vyučuje v Č. Krumlově jak veřejné skupinové tak soukromé individuální lekce jógy a jogínské kurzy pro uzavřenou skupinu. Sbírala zkušenosti v zahraničí jak z jogínského světa v Indii tak z oblasti rehabilitace v Kalifornii. Specializuje se na léčbu bolestí zad a potíže s páteří. Dále pracuje s dětmi s asymetrickým vývojem již od novorozeneckého věku. Poskytuje poradenskou činnost formou přednášek.

V případě zájmu o její služby ji neváhejte kontaktovat telefonicky přes ordinaci v Č. Krumlově nebo zde e-mailem.
LÉČEBNÉ METODIKY FYZIOTERAPIE


Certifikovaná MDT terapeutka

McKenzie metoda

Mirka je certifikovaným MDT terapeutem v okr. Český Krumlov a registrovaný člen McKenzie Institutu. Specializuje se na potíže krční a bederní páteře, ale i periferních kloubů touto metodikou, kdy základem je podrobná diagnostika dle konceptu McKenzie.


www.mckenzie.cz


ACT terapeutka

Akrálně koaktivační terapie

ACT neboli akrálně koaktivační terapie je léčba potíží pohyb. aparátu, ke kterým dochází v důsledku chybných pohyb. navyků. Principy této metody vychází z vývojové kineziologie. Lze s ní pomoci jak dětem s asymetrickým vývojem již od narození tak i dospělým. Využívá se převážně u sportovců, u dětí, u žen po porodu aj.


www.act-method.com

ISMT- Instrumented soft tissue mobilization

Técnica Gavilán

V rámci manuální terapie Mirka využívá metodiku patentovanou v USA známou jako IASTM -instrumentálně asistovanou mobilizaci měkkých tkání. Při které používá speciálních nástrojů k uvolnění bolestivých kloubů a svalů celého těla. Pomocí této metody lze odstranit funkční blokády, záněty šlach a kloubů, zvýšené napětí svalů a jiné.


www.tecnicagavilan.us


DALŠÍ SLUŽBY


Certifikovaná učitelka jógy

JÓGA & JÓGOVÁ TERAPIE

Mirka vyučuje skupinové i soukromé lekce a kurzy jógy. Hlavní specializací je aštanga vinjása jóga. Momentálně se více zaměřuje a zároveň studuje jógovou terapii. Více informací v sekci  Jóga


Kineziotaping

Kineziotaping je metoda lepení pružných lepících pásek při funkčních potížích, vadném držení těla, jako podpora a fixace kloubu, při bolestech zad, hlavy, zánětech šlach, u břišní diastázy, při bolestech kříže u těhotných a další.


Poradenství, konzultace

Pořádání přednášek a seminářů

Na přání poskytujeme konzultační a poradenskou činnost v oblasti fyzioterapie dětí ale i dospělých dle domluvy. Již proběhlo několik seminářů- přednášek k tématu vývoje dětí v dětských centrech pod vedením Mirky. Dále můžeme konzultovat na vašich pracovištích problematiku vadného držení těla u dětí, ale i u dospělých důsledkem zátěžového zaměstnání ve spolupráci s Mckenzie Institut CZ.


Rehabilitace Grabcová

Jsme moderní soukromé pracoviště odborné fyzioterapie a rehabilitace. Najdete nás na poliklinice v Českém Krumlově a v Kaplici.

Český Krumlov

📞 776 334 407
Poliklinika Špičák
TGM 188

Kaplice

📞 731 181 041
Poliklinika Kaplice
ulice Gen.Fanty 25

Rehabilitace Grabcová 2018