Kdo jsme

Jsme ambulantní nestátní zdravotnické zařízení (NZZ) v Českém Krumlově a Kaplici poskytující komplexní služby v oblasti léčebné rehabilitace již od roku 1996.


Proč jít k nám

Náš tým se skládá z odborných vysokoškolsky vzdělaných a diplomovaných fyzioterapeutů proškolených v certifikovaných metodikách a odborných seminářích.


Klademe důraz na aktivní přístup v léčbě.
Jak jsme vznikli

Vlasta Grabcová založila NZZ v roce 1996 v Kaplici, kde začala spolupracovat s rehabilitačním lékařem MUDr. D. Kubíčkem a zaštitovala celé ambulantní pracoviště rehabilitace sama.

S postupem let rehabilitační ambulanci rozšířila jak o prostory tak i o další fyzioterapeuty.

Po absolutoriu Karlovy Univerzity v oboru fyzioterapie a několikaletém pobytu v zahraničí se její dcera Miroslava Grabcová přidala do týmu a společně r. 2014 daly vzniku pobočky na Poliklinice v Českém Krumlově, kde spolupracují s místními praktickými lékaři, ortopedy a neurology.


Naším cílem je ukázat pacientům moderní přístupy v oblasti rehabilitace a fyzioterapie, kdy často je terapeutem sám pacient a není potřeba dalších zbytečných intervencí.


Rehabilitace Grabcová

Jsme moderní soukromé pracoviště odborné fyzioterapie a rehabilitace. Najdete nás na poliklinice v Českém Krumlově a v Kaplici.

Český Krumlov

📞 776 334 407
Poliklinika Špičák
TGM 188

Kaplice

📞 731 181 041
Poliklinika Kaplice
ulice Gen.Fanty 25

Rehabilitace Grabcová 2018