Jóga pro děti (2019)

IMG_3698-1200x900.jpg

Z Indie k nám přichází, dýchání jí provází.

Je to jóga cvičení, co nás umí proměnit.

Ve věci i ve zvířátka, otvírá ke zdraví vrátka.

Chceš být kočka, pes, či strom, potom řekni třikrát Óm ..

Od měsíce dubna vždy v odpoledních hodinách jsme s mým malým synem Ondrou (3) rozjeli dětskou jógu.  Scházíme se každé úterý v  „Kuchyňce“ a s mladými jogínky si děláme výlety po Indii i se sloníkem Gojou. Ondrovi chvíli trvá než se s mamkou zžije v učitelování, ale děláme co se dá, abychom si hodinu všichni užili. Od pozdravů sluníčku po křičícího lva až k posílání energie při relaxačních technikách.

Přijďte si vyzkoušet hodinové jóga-hrátky, kde s dětmi protáhneme tělo, rozproudíme krevní oběh při zábavných hrách, podráždíme nožky na stimulačních chodnících, nastavíme správné držení těla při rehabilitačních cvicích a uklidníme rozbouřenou energii v závěrečné relaxaci s masáží.

Dětská jóga je zatím bez limitu na počet dětí, věk je omezen od 3 do 10ti let. S nejmladšími dětmi prosím rodiče, aby asistovali v případě, že je dítě méně samostatné. Jinak si můžete zařizovat dospělácké záležitosti a my si budeme hrát sami 🙂

Těším se na vaše ratolesti!     Namasté

POZOR, AKTUÁLNĚ!!!!    Momentálně dětská jóga přerušená pro rizikové těhotenství lektorky 🙂

 

 

Rehabilitace Grabcová

Jsme moderní soukromé pracoviště odborné fyzioterapie a rehabilitace. Najdete nás na poliklinice v Českém Krumlově a v Kaplici.

Český Krumlov

📞 776 334 407
Poliklinika Špičák
TGM 188

Kaplice

📞 731 181 041
Poliklinika Kaplice
ulice Gen.Fanty 25

Rehabilitace Grabcová 2018