Nové mandaly v našem studiu

IMG_6253-2-1200x1600.jpg

Na 1. máje se v našem studiu „Kuchyňka“ objevilo 10 krásných obrazů mandal úžasné a talentované malířky Jany Volfové z Českých Budějovic.

Na podzim jsme tyto mandaly trochu obměnili. Některé již někoho chytly za srdce a odcestovaly k novým majitelům, jiné přibyly.

Mandaly jsou ručně malované technikou „dotting“, pokud by vás zajímalo více informací o jejich tvorbě a účinků na člověka, můžete si vše přečíst na strankách http://www.mandalures.com.

Janča je dobrá duše, která vkládá do svých obrazů lásku a energii vycházející přímo od srdce.  Ostatně můžete posoudit sami, její mandaly jsou nádherné a opravdu stojí za to je vidět naživo 😉

V našem studiu jsme si daly na rozmístění obrazů s Jančou záležet. Snažily jsme se k sobě obrazy sladit esteticky a také jsme  zapřemýšlely nad jejich energetikou, aby měl každý z nich prostor vyniknout a zároveň jich ve studiu nebylo příliš.

Navíc připravujeme s Jančou seminář o významu barev a jakékoli povídání na toto téma. Více informací brzy dodáme.

Mandaly ve studiu je možné zakoupit, ceník na požádání u mě. Kdo by měl zájem o tvorbu obrazu na míru, lze se s Jančou domluvit přímo přes její web.

Děkujeme moc za příležitost čerpat posilující energii mandal v našem studiu a snad si brzy každá najde svého majitele!


One comment

  • Mirka Grabcová

    27/05/2019 at 21:26

    Kdo ma zajem o koupi, piste klido i sem komentare 🙂

Comments are closed.


Rehabilitace Grabcová

Jsme moderní soukromé pracoviště odborné fyzioterapie a rehabilitace. Najdete nás na poliklinice v Českém Krumlově a v Kaplici.

Český Krumlov

📞 776 334 407
Poliklinika Špičák
TGM 188

Kaplice

📞 731 181 041
Poliklinika Kaplice
ulice Gen.Fanty 25

Rehabilitace Grabcová 2018